Administrasjonen

Ståle Gausen Styreleder stale.gausen@norsk-slakt.no Tlf: 74 08 37 00 Mobil: 926 10 449
Erik Bentzen Daglig leder erik.bentzen@norsk-slakt.no Tlf: 74 08 37 05 Mobil: 915 65 991
Anne Marit Næss Kontorleder anne.marit.ness@norsk-slakt.no Tlf: 74 08 37 06
Kristin Kolsum Storaune Kontormedarbeider kristin.storaune@norsk-slakt.no Tlf: 74 08 37 00
Lidvard Schiefloe Transportleder lidvard.schiefloe@norsk-slakt.no Tlf: 74 08 37 09 Mobil: 928 88 089

Rådgivere

Øyvind Skjemstad Rådgiver storfe/småfe oyvind.skjemstad@norsk-slakt.no Tlf: 74 08 37 02 Mobil: 952 29 515
Øyvind Nesjan Rådgiver gris oyvind.nesjan@norsk-slakt.no Tlf: 74 08 37 08 Mobil: 953 65 637

Nødslakt

Knut Bentzen Daglig leder Nødslakt knut.bentzen@norsk-slakt.no Mobil: 452 27 975
John Anders Aspås Medarbeider Nødslakt john-anders.aspaas@norsk-slakt.no Mobil: 922 62 214

Transportavdelingen

Jan Ulvik Sjåfør jan.ulvik@norsk-slakt.no Mobil: 920 13 012
Arild Heggstad Sjåfør arild.heggstad@norsk-slakt.no Mobil: 920 48 845
Stein Arild Skjetnemark Sjåfør stein-arild.skjetnemark@norsk-slakt.no Mobil: 928 44 685
Tor Borkhus Sjåfør tor.borkhus@norsk-slakt.no Mobil: 481 04 419
Jan Egil Gausen Sjåfør jan.egil.gausen@norsk-slakt.no Mobil: 926 08 240
Svein G Meldal Sjåfør Mobil: 906 20 672
Torgrim Kvamme Sjåfør Mobil: 971 53 170
Morten Borkhus Dyrebilsjåfør Mobil: 406 03 278
Johannes Neergård Sjåfør Mobil: 907 67 459
Kjell Roger Heggås Sjåfør kjell.roger.heggas@norsk-slakt.no Mobil: 928 03 853
Øyvind Nesdal Sjåfør oyvind.nesdal@norsk-slakt.no

Kontakt

Midt-Norge Slakteri AS
Kirkegata 70
7600 LEVANGER

Telefon: 74 08 37 00
Faks: 74 08 37 07
E-post: postmottak@norsk-slakt.no

Org.nummer: 968 932 683
Telefon nødslakt: 952 29 515

nødslakt vignett

Hovedkontoret til Midt-Norge Slakteri AS
ligger sentralt i Levanger sentrum.

Storfe og småfe slaktes ved anlegget
til Nortura på Sveberg.

Gris slaktes ved anlegget til
Nortura på Steinkjer.

Nødslakt slaktes for Midt-Norge Slakteri AS og Nortura på anlegget i Levanger.

facebook-vignett

Google kart


Nyttige linker
logo Norsk slakt
Midt-Norge Slakteri AS
Kirkegata 70, 7600 LEVANGER
Telefon: 74 08 37 00
E-post: postmottak@norsk-slakt.no
Org.nummer: 968 932 683
nødslakt